Ми надаємо послуги з отримання електронного цифрового підпису (ЕЦП) для використання на платформі UPAP (Єдина платформа послуг адміністративних процедур) у Польщі. EPUAP – це електронна платформа, яка надає доступ до різних адміністративних послуг та процедур у Польщі.

Ось основні етапи, які ми можемо виконати в рамках послуги з отримання ЕЦП для УПУА:

Консультація та аналіз:

Ми проконсультуємося з Вами, щоб зрозуміти Ваші потреби та цілі використання ЕЦП. Ми розглянемо вимоги УПДП та допоможемо визначити найбільш підходящий тип ЕЦП для ваших потреб.

Підготовка документів:

Підготуємо необхідні документи для отримання ЕЦП. Це може включати вашу особисту інформацію та інформацію про компанію, копії паспортів, реєстраційні документи компанії та іншу необхідну інформацію.

Застосування:

Ми подамо заяву на отримання ЕЦП для УПАП до відповідних органів, відповідальних за видачу ЕЦП.

Встановлення та налаштування:

Після отримання ЕЦП ми допоможемо встановити та налаштувати його на платформі УПАП. Ми вживемо необхідних заходів для зв'язування вашого ЕЦП з вашими обліковими записами UPAP.

Навчання та підтримка:

Ми проведемо навчання з використання ЕЦП на платформі УПАП, щоб ви могли ефективно та безпечно користуватися послугами та процедурами на платформі. Також ми надамо технічну підтримку та консультації з питань, пов'язаних з використанням ЕЦП.
Ми пропонуємо професійну підтримку в процесі отримання електронного цифрового підпису для EPUAP, щоб забезпечити його отримання відповідно до вимог та спростити процедуру для вашої компанії або особистого використання.